Microsoft zpřístupnil betaverze nových produktů pro vývojáře

Novinky | 20.10.09

Microsoft dnes zpřístupnil předplatitelům služby MSDN produkty Visual Studio 2010 a .NET Framework 4 ve verzi Beta 2.

Microsoft zpřístupnil betaverze nových produktů pro vývojáře


Zájemci, kteří nepocházejí z řad předplatitelů, budou moci nové nástroje bezplatně testovat od 21. října. Vedle toho Microsoft představil zjednodušenou produktovou nabídku a možnosti výhodného přechodu na vyšší úrovně Visual Studia 2010 a služeb MSDN.

Nové možnosti testování mají podle Microsoftu zvýšit kvalitu výsledného programového kódu a vylepšené integrované vývojové prostředí umožní využít při modelování, psaní kódu, testování softwaru a odstraňování chyb stávající znalosti a dovednosti. Funkce jako provázání s technologií Silverlight nebo Windows Presentation Foundation, nástroje pro Windows 7 a SharePoint či integrace s dalšími technologiemi (například pro databáze, ASP.NET model view controller, modelovací jazyk UML, Expression a vícejádrové procesory) mají pomoci vývojářům s realizací jejich vizí.

Od 22. března 2010, kdy bude uvolněna finální verze Visual Studia 2010, budou moci předplatitelé služby MSDN Premium využít výhod nabídky „Ultimate Offer“ v podobě automatického (bezplatného) přechodu na vyšší verzi Visual Studia 2010 s předplatným MSDN. Tato služba zajistí přístup k zdrojům včetně práv testovat a vyvíjet software pro serverové produkty společnosti Microsoft (včetně Windows Server 2008 R2 a SQL Server 2008), Microsoft Office a prémiových nástrojů pro Visual Studio.

Zákazníci si budou moci vybrat ze tří produktových variant Visual Studia 2010:

•    Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate,
•    Microsoft Visual Studio 2010 Premium,
•    Microsoft Visual Studio 2010 Professional.

Visual Studio s předplatným služeb MSDN:

•    neomezený přístup k Team Foundation Serveru 2010,
•    bezplatný přístup k vývoji na platformě Windows Azure
•    bezplatné e-learningové kurzy

Pro další informace a stažení nových Beta 2 produktů navštivte: www.microsoft.com/visualstudio.


Komentáře