Microsoft zahájil soutěž o nejlepší aplikaci pro Windows Azure a Windows Phone

Novinky | 08.11.11

Microsoft vyhlašuje další ročník soutěže o nejlepší aplikace vyvíjené na platformách Windows Azure a Windows Phone. Mezi vítěze rozdělí 150 tisíc korun na marketingovou podporu.

Soutěž společnosti Microsoft s názvem „Tvoje firma, Tvoje šance na úspěch“ začíná 7. 11. 2011 a končí 30. 4. 2012. Odborná porota vybere každý měsíc nejzajímavější projekt.

Celkem mezi výherce rozdělí 150 000 Kč na marketingovou podporu. Každý měsíc tak výherce obdrží 25 000 Kč na zviditelnění svého projektu a případovou studii. Své řešení může výherce také prezentovat v sérii odborných článků Microsoftu na portálech mediálních partnerů se zásahem desetitisíců unikátních čtenářů, uvedla společnost.

Na konci dubna bude oznámen hlavní vítěz v kategorii Windows Azure, který získá konzoli Xbox 360 s pohybovým ovladačem Kinect, a v kategorii Windows Phone, jež obdrží mobilní telefon s tímto systémem.

Z těchto dvou kategorií následně odborná porota vybere celkového vítěze soutěže, který postoupí do regionální úrovně v rámci střední a východní Evropy. Jeden ze zástupců se zároveň bude moci zúčastnit celosvětového setkání partnerů Microsoftu Worldwide Partner Conference, které se bude konat v kanadském Torontu. Zde proběhne oficiální vyhlášení výherců.

Další informace a podrobnosti o registraci naleznete v pokračování článku na sesterském magazínu ChannelWorld.


Komentáře