Microsoft: Vytvořte nejlepší web a vyhrajte 9000 dolarů nebo večeři s ředitelem české pobočky

Novinky |

Společnost Microsoft připravila celosvětovou soutěž pro webové vývojáře o nejlepší webovou stránku postavenou na HTML5 a souvisejících technologiích.

Microsoft: Vytvořte nejlepší web a vyhrajte 9000 dolarů nebo večeři s ředitelem české pobočky
Vývojáři ze všech zemí včetně České republiky mohou své projekty přihlásit až do 8. května 2011 do jedné ze tří hlavních kategorií: hry, hudba a inovace. K tomu mají navíc k dispozici i grafické a audio podklady, včetně licencování. Podmínkou soutěže je, aby webová stránka nevyžadovala žádné pluginy a fungovala stejně napříč nejnovějšími verzemi nejpoužívanějších prohlížečů: Internet Explorer, Chrome a Firefox.

Hlavní vítěz celosvětové soutěže, který bude spolu s vítězi jednotlivých kategorií vyhlášen 23. května 2011, vyhraje 9000 dolarů a výlet v luxusním stylu na konferenci Future of Web Apps v Las Vegas. Autor nejzajímavějšího projektu z České republiky může navíc získat i speciální odměnu, kterou je večeře s generálním ředitelem českého Microsoftu Romanem Cabálkem. Více informací o soutěži a odkaz na kompletní pravidla naleznete na stránce www.revolucniweb.cz.

Foto: Yahia Loukal, Fotolia.com


Komentáře