Microsoft údajně v červnu představí nový Surface

Novinky |

Microsoft podle nových informací představí v červnu nový tablet Surface v několika provedeních s různou velikostí displeje.

Microsoft údajně v červnu představí nový Surface
Pro server DigiTimes to potvrdilo několik na sobě nezávislých zdrojů. Microsoft na konci tohoto měsíce pořádá svou konferenci Build a analytici již dříve předpovídali, že by své nové tablety mohl představit právě zde. Microsoft si údajně u svých dodavatelů objednal komponenty na jeden až jeden a půl miliónu kusů nových tabletů. Druhá generace Surface má být dostupná ve více velikostech - od sedmi palců až po devět palců. První generace měla 10.6palcový displej, což u uživatelů nemělo takový úspěch, jaký Microsoft očekával - prodalo se jich ani ne dva miliony kusů.


Představení nových tabletů v červnu příjde asi rok poté, co byla odhalena první generace zařízení Surface. Kromě nových tabletů Microsoft na své konferenci ukáže také Windows 8.1, jež by měly být lépe optimalizované pro menší displeje. Jedenadvacátého května pak společnost představí novou generaci své herní konzole Xbox.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: pcworld.com

Komentáře