Microsoft u cloudové služby OneDrive odstranil limity

Novinky |

Microsoft oznámil, že uživatelém své služby OneDrive odstranil všechny limity, díky čemuž si předplatitelé na cloud mohou ukládat neomezné množství dat.

Microsoft u cloudové služby OneDrive odstranil limityOdstranění limitů je poměrně překvapivé, jelikož Microsoft teprve nedávno zvýšil pro své předplatitele limit na 1TB a zdvojnásobil množství místa na disku pro neplatící uživatele. Limity budou odstraněny pro předplatitele Home, Personal a University 365, přičemž uživatelé OneDrive for Business se neomezeného místa na disku dočkají někdy v průběhu příštího roku. Microsoft během několika uplynulých měsíců představil u své cloudové služby řadu novinek a je tak očividné, že americký gigant chce tvrdě zaútočit na konkurenční Google Drive a Dropbox.


OneDrive pro 365 nabídne nyní neomezený prostor na cloudu jen za 6,99 dolaru měsíčně, zatímco u Dropboxu a Google Drive mají uživatelé 1TB za 9,99 dolaru měsíčně. Podle expertů tak nepotrvá dlouho a konkurence se bude muset nabídce Microsoftu přizpůsobit. Dropbox se velmi rychle přizpůsobil při zavedení 1TB limitu, tudíž je pravděpodobné, že i nyní si na změny nepočkáme dlouho.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: PCWorld.com

Komentáře