Microsoft představil Surface Book i7

Novinky |

Microsoft na své konferenci v New Yorku tento týden kromě jiného představil i nový laptop Surface Book i7. Co nám nabídne?

Microsoft představil Surface Book i7Jak už jeho jméno napovídá, je nový laptop založen na procesoru Intel Core i7, který má k dispozici grafickou kartu Nvidia GeForce GTX 965M, 8/16 GB paměti RAM a větší baterii, díky které vydrží na jedno nabití až šestnáct hodin. Co se týká designu, je Surface Book i7 zcela stejný jako jeho předchůdce. Na druhou stranu je třeba říci, že Microsoft laptop opatřil jedním větrákem navíc. Zařízení stále funguje na principu 2 v 1 - 13,5palcový dotykový displej PixelSense je možné zcela oddělat od klávesnice a psát na něj pomocí Surface Pen.

Surface Book i7 bude dostupný v konfiguracích s 256 / 512 GB a 1 TB diskem, přičemž v závislosti na kapacitě úložiště se jeho cena bude pohybovat od 2 399 do 3 299 dolarů. Notebook je možné předobjednávat již nyní, k dispozici bude od poloviny listopadu. Microsoft bude i nadále prodávat i původní Surface Book, který nyní bude začínat na ceně 1 349 dolarů.

 

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: Microsoft


Související články
Komentáře