McAfee uvádí bezpečnostní produkty řady 2010

Novinky | 19.03.10

Společnost McAfee uvádí nové verze svých produktů 2010 pro koncové uživatele. Jsou nejlepší v detekci hrozeb, přinášejí větší rychlost i jednodušší ovládání.

McAfee uvádí bezpečnostní produkty řady 2010


Společnost McAfee uvedla na trh řadu produktů pro rok 2010. McAfee Internet Security (upgrade) v ceně 999,-Kč vč. DPH za upgrade licenci pro tři uživatele poskytuje ochranu PC a ochranu identity před online hrozbami. Chrání před riskantními weby, nabízí antivirus, antispyware, nástroj proti phishingu a obousměrný firewall. Kromě toho obsahuje antispam, rodičovskou kontrolu, 1 GB pro online zálohování a aplikaci SiteAdvisor pro hodnocení bezpečnosti webových stránek.

Software McAfee AntiVirus Plus (upgrade) v ceně 699,-Kč vč. DPH za upgrade licenci pro tři uživatele nabízí základní zabezpečení pro PC, chrání uživatele při práci online před viry, spywarem a hackery. Obsahuje antivirus, antispyware a obousměrný firewall. Software McAfee AntiVirus Plus zahrnuje také nástroj proti phishingu a aplikaci SiteAdvisor pro hodnocení bezpečnosti webových stránek.

McAfee Total Protection 2010 je k v prodeji dispozici pouze online a nabízí funkcionalitu pro zabezpečení domácí sítě a 2 GB online prostoru pro zálohování.

Novinky ve verzi 2010

•   Upgrade verzí 2010 posílil ochranu při prohlížení webu. Zákazníci jsou upozorňováni na nebezpečné stránky ještě předtím, než je zobrazí (případně je přístup k nebezpečnému webu zcela zablokován).
•   Vyšší výkon podle výrobce předznamenává až trojnásobně rychlejší skenování; aktualizace jsou prováděny pouze tehdy, když počítač nepracuje.
•    Snazší ovládáníDalší vlastnosti

Online zálohování: Novinkou produktů řady 2010 je možnost automatického zálohování fotografií, videa a souborů – zdarma a po celou dobu předplacení služby. Uživatelé softwaru McAfee Internet Security mohou využívat až 1 GB místa pro ukládání svých dat  a zákazníci, kteří vlastní software McAfee Total Protection, mají k dispozici až 2 GB volného místa.

Rodičovská kontrola: Společnost McAfee vylepšila v rámci poslední aktualizace také rodičovskou kontrolu. Nyní nabízí předdefinované věkové skupiny, přidán byl filtr podle osmnácti různých kategorií obsahu a vyhledávání přiměřené věku.

Chráněné domácí sítě: Součástí produktu McAfee Total Protection je komponenta McAfee Home Network Defense, jež pomáhá uživatelům identifikovat a blokovat průniky do PC v domácí síti.


Komentáře