Mapový portál Mapy.cz lze nově zpřístupnit i s nedotykovým Symbianem

Novinky |

Nejnavštěvovanější český internetový portál Seznam.cz zprovoznil službu Mapy.cz také pro nedotyková mobilní zařízení běžící na OS Symbian.

Mapový portál Mapy.cz lze nově zpřístupnit i s nedotykovým Symbianem
Seznam.cz oznámil dokončení vývoje populární mobilní aplikace Mapy.cz také pro nedotykovou verzi platformy Symbian. Aktuálně lze tedy aplikaci stáhnout pro zařízení iPhone, iPad a iPod využívající operační systém iOS, smartphony vybavené OS Android (verze 1.6 a vyšší) a telefony běžící na nejrozšířenější platformě v České republice, Symbian. Podle společnosti Seznam.cz nyní službu Mapy.cz podporuje přes 170 různých telefonů.

Pakliže máte o aplikaci zájem, můžete si ji stáhnout na adrese http://www.smobil.cz/cz/mobilni-mapy nebo přímo přes mobilní telefon na stránkách http://m.smobil.cz. Uživatelé smartphonů iPhone aplikaci naleznou v App Store a majitelé zařízení s OS Android v Android Marketu.

Podle statistik spuštění naší aplikace Mapy.cz víme, že ji Češi nejvíce užívají o sobotách a nedělích. Nejčastěji hledají nejbližší restauraci, hospodu, či zastávku MHD – toto jsou nejhledanější dotazy. O sobotách zaznamenáváme v dlouhodobém průměru okolo 9.000 spuštění, nejmenší aktivitu naši uživatelé projevují ve středu,“ uvedl Ivan Mikula, manažer produktového týmu Smobil, Seznam.cz.

 

Úvodní foto: © Anton Balazh - Fotolia.comÚvodní foto: © Anton Balazh - Fotolia.com

Komentáře