Logitech Wireless Keyboard K360 - zacíleno na pohodlí uživatelů

Novinky |

Společnost Logitech představila bezdrátovou kompaktní klávesnici, jež nabídne prostorově úsporný design, osvědčené rozložení kláves a tříletou životnost baterie.

Logitech Wireless Keyboard K360 - zacíleno na pohodlí uživatelůGalerie


Model Wireless Keyboard K360 byl navržen tak, aby ušetřil místo a zároveň uživatelům nabídl pohodlí z rozložení kláves, na které jsou zvyklí. Výsledkem se stal bezdrátový kompaktní pomocník určený zejména pro majitele notebooků a netbooků, který je dle slov výrobce o 20 procent menší než standardní klávesnice.

Životnost baterie činí v závislosti na použití až tři roky a nastavení typu plug-and-play umožňuje snadné připojení během několika vteřin. Chybět nebudou ani multimediální klávesy se zaměřením na internet a média. O bezdrátový přenos se pak postará 2,4GHz technologie bezdrátového připojení od Logitechu. Stačí připojit miniaturní přijímač Logitech Unifying, na který lze zároveň přijímat signál z několika periferií – například kompatibilní myši, klávesnice a doplňkové číselné klávesnice.

Klávesnice Logitech Wireless Keyboard K360 by měla být dostupná v Evropě od konce června za doporučenou maloobchodní cenu 749 Kč. Podrobnější informace o tomto modelu naleznete na www.logitech.com.


Komentáře