Logitech přináší novou herní myš a náhlavní sadu série G

Novinky | 09.08.09

Myš Logitech Gaming Mouse G500 navazuje na předchozí model Logitech G5 Laser Mouse. Novinkou je také náhlavní sada Logitech Gaming Headset G330.

Logitech přináší novou herní myš a náhlavní sadu série GLogitech nedávno odhalil  podrobnosti o nové myši Logitech Gaming Mouse G500 a náhlavní sadě Logitech Gaming Headset G330. Model Gaming Mouse G500 dle výrobce vylepšuje model Logitech G5 Laser Mouse o nejnovější herní laserový snímač a inovuje vzhled, zatímco náhlavní sada Gaming Headset G330 má být podle Logitechu zaměřena pohodlí.

Logitech Gaming Mouse G500


Jakožto následník modelu Logitech G5 Laser Mouse přichází myš Logitech Gaming Mouse G500. Díky hernímu laserovému snímači lze zvýšit intenzitu pohybu – maximální rychlost pohybu ruky, které můžete dosáhnout, je 168 palců za sekundu a maximální hodnota zrychlení je až 30 g. Za provozu nastavitelný počet bodů na palec (DPI) podle Logitechu poskytne požadovanou úroveň přesnosti – od zaměřování jednotlivých pixelů (200 dpi) až po rychlé herní manévry (až 5700 dpi) - parametry DPI můžete takto měnit po nainstalování Logitech Gaming Software.

Hrbolatá povrchová úprava dodává podle Logitechu myši bitvou poznamenaný vzhled a tvar s širší opěrou palce a vyhlazenou malíkovou hranou má zajistit pohodlnější ovládání.

Pokud si potrpíte na hmotnost zařízení, myš G500 vám dovolí si s její váhou pohrát a přidat až 27 gramů zátěže. Přídavná závaží padnou do odnímatelné šasi a když je nepoužíváte, jsou uloženy ve zvláštním pouzdře.


Logitech Gaming Headset G330

Odlehčená sada G330 řeší svou tíhu pomocí nastavitelného záhlavního designu, jenž lze posunout tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Pro další ulehčení obvyklým zátěžovým místům na vaší hlavě je náhlavní sada G330 vybavena páskou, lemovanou měkkým silikonem a otáčivými sluchátky. Díky tomu, že má pružná páska ve svém středu pružinu z trvanlivé oceli, je dle vyjádření svého výrobce připravena přečkat i náročné užívání při zběsilém boji.

Mikrofon potlačuje rušivý okolní hluk a lze ho otočit z dosahu, když jej nepoužíváte. Ovládání zvuku umístěné na kabelu vám dovolí nastavit hlasitost nebo ztlumit mikrofon bez toho, abyste museli přerušit akci. Pro lepší zvuk vám přiložený USB adaptér umožní připojit se digitálně k jakémukoli USB portu nebo přímo ke zvukové kartě vašeho počítače prostřednictvím 3,5 mm konektorů.


Cena a dostupnost

Myš Logitech Gaming Mouse G500 by měla být v Evropě dostupná v září za doporučenou maloobchodní cenu 2190 Kč s DPH v České republice a na Slovensku za €79,99. Náhlavní sada Logitech Gaming Headset G330 by měla být v Evropě k dostání také v září a za doporučenou maloobchodní cenu 1690 Kč s DPH v České republice a na Slovensku za €59,99.


Komentáře