Logitech představuje myš navrženou pro použití v obývacím pokoji

Novinky | 22.01.11

Společnost Logitech představila bezdrátovou myš Logitech Wireless Mouse M515, která nabízí navigaci i na měkkém povrchu – například z vaší pohovky, postele nebo polštáře.
Galerie


Společnost Logitech představila bezdrátovou myš Logitech Wireless Mouse M515, která nabízí navigaci i na měkkém povrchu – například z vaší pohovky, postele nebo polštáře. Myš Logitech Wireless Mouse M515 je vybavena čidlem doteku ruky, takže se aktivuje pouze tehdy, když ji uchopíte – je aktivní ve chvíli, kdy si to přejete, a jinak zůstává v režimu spánku. Spodní část myši je uzavřená – aby drobné části tkanin nezanášely otvor snímacího senzoru. Speciální povrchová úprava spodní části ulehčuje klouzání myši po pohovce (a přikrývkách, polštářcích, přehozech, kobercích), ale i na deskách stolů.

Kromě toho je myš M515 vybavena mechanismem pro rychlé rolování, označovaným jako Logitech Hyper-Fast Scrolling. A když budete potřebovat jemnější a přesnější kontrolu nad kurzorem, stačí přepnout do režimu posunu po jednotlivých krocích otočení rolovacího kolečka.Nová myš společnosti Logitech navíc nabízí výdrž baterie až dva roky. M515 je kompatibilní s přijímačem Logitech Unifying, který  zůstává připojený v USB portu vašeho notebooku. Nadto k tomuto přijímači můžete připojit další myš nebo klávesnici kompatibilní s technologií Unifying.

Cena a dostupnost

Očekává se, že bezdrátová myš Logitech Wireless Mouse M515 bude v Evropě k dostání počátkem dubna za doporučenou maloobchodní cenu 1 450 Kč.


Komentáře