Logitech představil novou webkameru určenou pro streamování obrazu

Novinky |

Společnost Logitech představila novou kameru s názvem Logitech C922 Pro Stream WebCam, která je primárně určena pro nahrávání a streamování obrazu.

Logitech představil novou webkameru určenou pro streamování obrazu




I když na noteboocích jsou webové kamery dnes již standardem, pokud chcete streamovat z desktopu, potřebujete samostatné zařízení. A jedním z nich je třeba Logitech C920 HD Pro, jehož první verze byla vydána před pěti lety a který se nyní dočkal refreshe. Nová kamerka Logitech C922 Pro Stream WebCam je určena pro živé nahrávání streamování obrazu, což dokáže v 1080p kvalitě při 30 snímcích za vteřinu nebo 720p kvalitě s 60 snímky za vteřinu. Zařízení nabídne integrovanou kompresi H.264, dva mikrofony schopné nahrávat stereo zvuk, automatickou korekci obrazu při nedostatku světla a automatické zaostřování.


Logitech podle svých slov na vývoji nové kamery úzce spolupracoval se společností XSplit, jejíž aplikace pro živé streamování a nahrávání zařízení podporuje. Všichni vlastníci Logitech C922 Pro Stream WebCam obdrží tříměsíční bezplatnou licenci XSplit Premium. Nové zařízení od Logitechu se začne prodávat v blízké době za cenu 99,99 dolaru.

 

Zdroj: IDG News Service

 



Úvodní foto: Logitech










Související články




Komentáře