Logitech představil bezdrátovou myš s výdrží baterie až tři roky

Novinky |

Společnost Logitech představila myš Logitech Wireless Mouse M525. Novinka nabídne rolovací kolečko s jemným drážkováním, pohyb tzv. „švihem“, měkké pogumované úchopy a výdrž baterií až tři roky.

Logitech představil bezdrátovou myš s výdrží baterie až tři rokyGalerie


Bezdrátová myš Logitech Wireless Mouse M525 je vybavena rolovacím kolečkem s jemným drážkováním, jež má dle výrobce na každý milimetr kroku posunu více vroubků. Díky tomu by mělo být rolování dlouhých internetových stránek a souborů rychlejší a snadnější. Vestavěné naklápěcí kolečko navíc na většině operačních systémů počítačů umožňuje pohyb dopředu a zpět podobně jako při ovládání listováním, čili tzv. „švihem“.

Novinka disponuje nejen jemně tvarovaným designem ale také měkkými pogumovanými  úchopy, které by se měly poddat vaší ruce. Díky malým rozměrům ji mohou uživatelé snadno vzít s sebou kamkoli, kde potřebují používat svůj počítač. A protože její baterie vydrží nabité až tři roky, k čemuž přispívá i ovládání přechodu do režimu spánku a hlavní vypínač, můžete na obtíže s jejich výměnou prakticky zapomenout.

Miniaturní bezdrátový přijímač Logitech Unifying dokáže připojit současně šest periferií, které jsou s technologií Unifying kompatibilní, takže ostatní USB porty zůstanou volné pro další zařízení. Technologie snímání pohybu Logitech Advanced Optical Technology by měla zajistit přesné řízení kurzoru myši pomocí laseru i na typech povrchu, kde jinak sledování pohybu bývá obtížné. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com.


Komentáře