Chladící podložka pod notebook - Logitech Cooling Pad N100

Novinky | 19.03.09

Chladicí podložka Logitech Cooling Pad N100 zajišťuje dle tvrzení výrobce lepší proudění vzduchu kolem notebooku.

Logitech Cooling Pad N100

Společnost Logitech představila chladicí podložku Logitech Cooling Pad N100, která rozšiřuje řadu doplňků pro notebooky od této značky. Ať již svůj notebook používáte na pohovce nebo v posteli anebo na stole ve spojení s vaší oblíbenou klávesnicí a myší, chladicí podložka Cooling Pad N100 zlepší dle slov Logitechu proudění vzduchu kolem vašeho notebooku. Aby vás pomohla chránit před teplem notebooku, podložka Cooling Pad N100 nabízí členěný povrch, který umožňuje, aby ventilátor napájený přes USB port rovnoměrně a tiše rozváděl vzduch v okolí notebooku.


Pro vytvoření stálého a ničím neblokovaného průtoku vzduchu používá chladicí podložka Cooling Pad N100 – na rozdíl od jiných chladicích podložek – sání ze zadní části, takže dokáže vytvářet proudění vzduchu i z úhlů, z nichž tomu jinak často brání buď samotný notebook, nebo volné kusy oblečení. Uzavřená a odolná konstrukce navíc vnitřní ventilátorek chrání před prachem a poškozením.


Chladicí podložka Cooling Pad N100 je podle Logitechu navržena s ohledem na co největší účinnost, její ventilátorek má nízký odběr energie a připojuje se proto k vašemu notebooku pomocí USB kabelu, přičemž přidaná zátěž na baterie notebooku je minimální – a přitom stále dokáže poskytovat dostatečný výkon potřebný k tomu, aby se proudění vzduchu kolem notebooku zlepšilo.


Podložka pro notebooky na klín s názvem Logitech Comfort Lapdesk byla představena v prosinci 2008 a je navržena s cílem chránit vás před teplem notebooku a poskytnout stabilní základnu, ať již budete s notebookem pracovat na pohovce, v posteli nebo dokonce na podlaze. Na rozdíl od improvizovaných řešení a jiných podložek se model Comfort Lapdesk vyznačuje čtyřvrstvou konstrukcí zajišťující odstínění tepla, která vás ochrání před teplem vyzařovaným z vašeho notebooku.

A když práci s notebookem skončíte, můžete podložku Comfort Lapdesk díky štíhlému a ladnému profilu zastrčit pod pohovku nebo postel anebo ji postavit nastojato vedle sofa.Cena a dostupnost


Chladicí podložka Logitech Cooling Pad N100 by měla být v Evropě k dostání počátkem dubna za doporučenou maloobchodní cenu 840,-Kč s DPH. Podložka pro notebooky na klín Logitech Comfort Lapdesk for Notebooks je v Evropě k dispozici již nyní za doporučenou maloobchodní cenu 1090,-Kč s DPH. Úplnou řadu nepostradatelných doplňků pro notebooky si můžete prohlédnout na stránkách www.logitech.com.


Komentáře