Limit 140 znaků na Twitteru zůstane

Novinky |

Šéf společnosti Twitter Jack Dorsey v rozhovoru pro stanici NBC uvedl, že jeho sociální síť si i do budoucna zachová omezení maximálního počtu znaků na 140.

Limit 140 znaků na Twitteru zůstane„Tento limit zůstane, odlišuje nás od konkurence a umožňuje nám rychle reagovat na aktuální události,“ uvedl Dorsey v rozhovoru pro NBC v odpovědi na otázku, za Twitter neuvažuje o rozšíření svého limitu. V lednu tohoto roku totiž portál Re/code uvedl, že Twitter pracuje na vývoji nové funkce, jež by umožnila tweety až o 10 000 znacích. Mluvčí Twitteru tehdy odmítl celou věc komentovat.


Jak dodal nyní Dorsey, někteří uživatelé se limit 140 znaků stejně snaží obejít tím, že na sociální síť umisťují fotografie s textem. Od listopadu minulého roku, kdy se Dorsey ujal funkce šéfa Twitteru na plný úvazek, již nový CEO změnil hned několik funkcí známé sociální sítě. Největší změnu prodělala funkce Moments, která uživatelům umožňuje snadno vyhledávat tweety týkající se aktuálního zpravodajství.

 

Zdroj: IDG News Service                                                                            Úvodní foto: © Matteo Gamba - Fotolia.com

Komentáře