LG představilo smartphone G3 Stylus

Novinky |

Společnost LG oficiálně zveřejnila fotografie a specifikace svého nového smartphonu G3 Stylus, jenž bude mít premiéru příští týden na veletrhu IFA v Berlíně.

LG představilo smartphone G3 StylusNový smartphone vypadá podobně, jako vlajková loď společnosti, G3, avšak není tak výkonný. Telefon pohání čtyřjádrový procesor na frekvenci 1,3 GHz (G3 je vybaven procesorem na frekvenci 2,5 GHz), k dispozici je 5,5palcový qHD displej s rozlišením 960 x 540 pixelů, 13MP fotoaparát umístěným na zadní straně a 1,3MP fotoaparát nad displejem (G3 má 2,1MP přední fotoaparát). Mezi dalšími specifikacemi lze zmínit 8 GB paměti na ukládání dat, 1 GB paměti RAM, výkonnou 3000mAh baterii, 3G konektivitu a slot na microSD karty.

 

LG G3 Stylus běží na operačním systému Android KitKat (verze 4.4.2) a je na něm předinstalována řada programů jako na G3 včetně QuickMemo+, Dual Windows, Smart Keyboard, Gesture Shot a Knock Code. Jak již jméno telefonu napovídá, zařízení je opatřeno také stylusem, který podle společnosti "padne do jakékoli ruky". Cena zatím není známa, telefon by však podle svých specifikací měl být umístěn ve středním segmentu.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: lg


Související články
Komentáře