LG představilo oboustranný 4K televizor

Novinky |

Společnost LG na veletrhu IFA představila 111palcový 4K televizor, který mohou uživatelé sledovat najednou z obou stran.

LG představilo oboustranný 4K televizorDisplej nového prototypu byl vytvořen ze tří 64palcových 4K UHD OLED displejů a podle představitelů společnosti má nyní sloužit pouze k tomu, aby lidem ukázal, jak LG dokáže s OLED technologií pracovat. Těžko říci, zda by se nový prototyp uchytil i mezi běžnými uživateli - ti by totiž potřebovali opravdu velkou místnost, ab jej mohli z obou dvou stran využít. Je zřejmé, že spíše než na spotřebitele LG míří s novým prototypem na firemní uživatele.


LG na veletrhu IFA představilo také 55palcový OLED „wallpaper“, který je tenký necelý jeden milimetr a lze jej díky magnetickému pásku jednoduše připevnit na stěnu. Podle Chinga Tanga z LG budou mít v budoucnu OLED displeje všemožné tvary a velikosti, přičemž i ty největší bude možné jednoduše složit a přenést na jiné místo. Podle Tanga v budoucnu budou OLED displeje použity mimo jiné i namísto oken či jako svrchní pokryv stolu.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: lg

Komentáře