LG představilo 6palcový smartphone G Flex se zahnutým displejem

Novinky |

Před několika týdny se objevily první fotografie chytrého telefonu G Flex od společnosti LG; včera jej výrobce představil oficiálně.

LG představilo 6palcový smartphone G Flex se zahnutým displejemLG G Flex má všechny specifikace, které jsme očekávali, jako třeba vertikálně zahnutý šestipalcový 720p OLED displej, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 SoC běžící na frekvenci 2,26 GHz, 2 GB RAM, 3500 mAh baterii a 13megamipixelový fotoaparát. V nejširším bodě má G Flex 8,7 mm.

Jednou z nejzajímavějších funkcí G Flex je "samoobnovující se" obal, který LG přirovnává k samouzdravovacím schopnostem Wolverina z filmu X-Men. Zadní obal telefonu je vytvořen ze speciálního ochranného filmu, který je schopný během pár minut nechat zmizet malé škrábance. LG zatím bohužel přesně neprozradilo, z čeho je ochranný film vyroben nebo jak funguje.

Pokud máte o nové zařízení zájem, budete zklamáni, jelikož má LG v plánu vydat jej prozatím pouze v Jižní Koreji (u všech tří hlavních operátorů). Společnost tak podobně jako Samsung u Galaxy Round testuje své zařízení na domácím trhu předtím, než jej vypustí do světa.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: LG

Komentáře