LG G5 bude vydán jen několik hodin před Galaxy S7

Novinky |

Společnost LG potvrdila, že její nová vlajková loď, smartphone G5, bude vydána pouhý den před zahájením Světového mobilního kongresu v Barceloně.

LG G5 bude vydán jen několik hodin před Galaxy S7
Jak uvádí pozvánka LG, bude model G5 představen 21. února v 14:00, tedy jen několik hodin předtím, než svůj nový high-endový smartphone představí konkurenční společnost Samsung. Podle neoficiálních informací, které se objevily v poslední době, bude LG G5 opatřen 5,6palcovým displejem a pohánět jej bude procesor Snapdragon 820. Chybět nemá čtečka otisků prstů a 20MP fotoaparát. LG nutně potřebuje, aby se svým novým smartphonem uspělo - mobilní divize společnosti v posledním čtvrtletí minulého roku vykázala ztrátu ve výši 36,4 milionu dolarů. Jak proto již dříve oznámili představitelé LG, firma v roce 2016 představí hned dva high-endové smartphony.


Zatímco neoficiální informace o telefonu G5 se již na povrch dostaly, o druhém zařízení od LG zatím nejsou známy žádné podrobnosti. Vezmeme-li však v úvahu, že firma vydala v minulém roce smartphony G4 a V10, dá se očekávat, že druhý telefon by mohl být právě nástupcem modelu V10.

 

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: lg

Komentáře