LG chystá nové chytré hodinky

Novinky |

I když chytré hodinky LG G Watch jsou na trhu teprve několik měsíců, vypadá to, že jihokorejská společnost již brzy představí jejich nástupce.

LG chystá nové chytré hodinkySpolečnost LG představí již příští týden nové chytré hodinky s názvem LG G Watch R, které budou opatřeny elegantnějším zakulaceným displejem. Vyplývá to z krátkého teaseru, který se objevil na oficiálním kanálu LG na YouTube. I když žádné nové funkce v tomto videu popsány nejsou, LG ukazuje jejich nový kulatější design a naznačuje, že hodinky budou představeny na největším evropském veletrhu se spotřební elektronikou IFA 2014 v Berlíně. Mluvčí LG představení hodinek na IFA 2014 oficiálně nepotvrdil.


Vypadá to, že LG jde ve stopách Motoroly, jež podle teaseru vydaném na vývojářské konferenci Google I/O představí na konferenci v Chicagu 4. září své smartwatch s názvem Moto 360. Tyto hodinky s 1.5palcovým dotykovým LCD displejem mají stát 250 dolarů. Jak hodinky od LG, tak hodinky od Motoroly mají být postavené na novém operačním systému od Googlu Android Wear, jenž byl vyvinut přímo pro chytré hodinky.

 

Zdroj: CNETÚvodní foto: lg

Komentáře