Levné řešení elektronické pokladny i pro druhou vlnu EET

Novinky |

Kdo říká, že řešení elektronické pokladny pro elektronickou evidenci tržeb (EET) musejí být drahé? Představujeme helloCash, virtuální pokladnu, která je vhodná i pro druhou vlnu.

Levné řešení elektronické pokladny i pro druhou vlnu EETTa začíná 1. března a zapojit se do ní budou muset další odhadem desítky tisíc živnostníků podnikajících v oblasti maloobchodu a velkoobchodu, ale třeba i majitelé e-shopů. Mnozí z nich si po lednových politických veletočích nejspíše povzdechli, že budou muset „zavřít krám,“ protože „to nedají“ a náklady navíc pro ně budou likvidační.

Jenže dobrou zprávou je, že se zároveň objevili i tací, co nehodili flintu do žita a začali se pídit po možnostech, jak celou situaci živnostníkům co možná nejvíce ulehčit. A tak na scénu přichází třeba i helloCash, virtuální registrační pokladna, k jejímuž rozjetí potřebujete být vlastníky počítače, tabletu nebo smartphonu.

Pokladna helloCash totiž není žádným drahým hardwarovým projektem, nýbrž aplikací (ať už webovou pro jakoukoliv platformu či mobilní pro Android a iOS), která funguje ve třech režimech.

Ten první režim je bezplatný, ale přitom stále splňuje veškeré legislativní požadavky související s EET. Ostatní dva režimy (střední a prémiový) stojí 49, respektive 149 korun za měsíc. Za nižší částku dostanete navíc třeba automatické denní uzávěrky nebo správu pracovní doby a směn, za tu vyšší pak ještě rozhraní pro čtečky čárových kódů, systém autorizace zaměstnanců nebo skladové hospodářství a inventury.

Zdroj: TZ helloCashÚvodní foto: (c) St22 - Fotolia.com

Komentáře