Lenovo: vyměníme motherboardy u notebooků s problémemovou čipovou sadou Intel

Novinky | 06.02.11

Společnost Lenovo představuje v návaznosti na nedávné oznámení společnosti Intel, které potvrdilo problém v nově uvedeném chipsetu Intel 6 Series, speciální servisní program umožňující bezplatnou výměnu základní desky, jakmile budou potřebné díly k dispozici.

Společnost Lenovo představuje v návaznosti na nedávné oznámení společnosti Intel, které potvrdilo problém v nově uvedeném chipsetu Intel 6 Series, speciální servisní program. Ten umožňuje zákazníkům, kteří si zakoupili notebook, jehož  se tento problém týká, využít bezplatnou výměnu základní desky ihned, jakmile budou potřebné díly k dispozici.

Mezi dotčené modely Lenovo v ČR patří pouze notebook IdeaPad Y560p (Part Number: 59063692), který již byl v omezeném množství dodán koncovým zákazníkům. K 1. únoru 2011 společnost Lenovo zastavila dodávky veškerých výrobků s chipsety Intel 6 Series celosvětově a tedy i distribuci modelu IdeaPad Y560p v České republice. Pokud někteří ze zákazníků nebudou spokojeni s programem výměny základní desky, pokusí se s nimi Lenovo najít alternativní řešení, včetně vrácení plné ceny.


Komentáře