Křišťálová Lupa 2009 - hlasujte pro nás v nominacích!

Novinky | 03.08.09

Dnes startuje další ročník ankety Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu, která každoročně oceňuje to nejlepší na českém Internetu. V nominační fázi může posílat široká veřejnost své tipy celkem v jedenácti kategoriích.

Křišťálová Lupa 2009: nominace projektů

 

Až do neděle 6. září 2009 mohou internetoví uživatelé posílat prostřednictvím nominačního formuláře umístěného na stránkách www.kristalova-lupa.cz/nominace/ své tipy do čtvrtého ročníku ankety Křišťálová Lupa 2009 – Cena českého Internetu. Pokud chcete hlasovat pro PC World, stačí, když v rubrice Média - specializovaná uvedete adresu www.pcworld.cz. Děkujeme!

Po sečtení všech nominací bude spuštěno finální hlasování o nejlepší projekty, služby a osobnosti českého Internetu. V loňském ročníku se hlasování zúčastnilo více než 60 tisíc internetových uživatelů.

Letos poprvé výsledky ankety ovlivní tzv. Expertní panel, sestavený z odborných novinářů, publicistů a blogerů z oboru. Podrobnosti o pravidlech soutěže jsou k dispozici na stránkách ankety. Výsledky ankety budou zveřejněny na slavnostním vyhlášení ve čtvrtek 26. listopadu 2009 v divadle Archa za účasti všech finalistů a partnerů.


Komentáře