Kompaktní Mio Spirit 380 - toulky po českých hradech a zámcích

Novinky |

Společnost Mio představila aktuálně nejmenší kapesní navigaci z řady Mio Spirit disponující 3,5palcovou obrazovkou, která láká na české hrady a zámky, bezplatnou aktualizaci po dobu dvou let či možnost pronajmout si mapy jiných kontinentů.

Kompaktní Mio Spirit 380 - toulky po českých hradech a zámcích
Služeb kapesní navigace Mio Spirit 380 lze využít v automobilu i mimo něj. Pro prohlídku měst a návštěvu památek se nabízí pohodlnější 2D režim chůze. Navigaci je možné vybavit aktuálními body zájmů, které jsou umístěné například na www.poi.cz. Díky tomu můžete mít přehled o poloze hradů a zámků, muzeí, pivovarů, bankomatů, míst s turistickými známkami, přehled restaurací, parkovišť, sportovních center, koupališť i hotelů. Využít můžete také fotografie se souřadnicemi GPS – NavPix - například fotografie historických památek, jako jsou hrady, zámky a další pamětihodnosti. Zvlášť při pěší turistice pak oceníte 3,5palcovou velikost, naopak při jízdě v automobilu byste nějaké ty obrazové body mohli postrádat. Potěší rovněž antireflexní úprava.

„Rozhodne-li se uživatel odcestovat do ciziny, jejíž mapy nejsou v GPS zařízení zahrnuty do základní nabídky, je zde ojedinělá možnost ušetřit díky službě Půjčování map. Není třeba si kupovat drahé mapy s platností na několik let pro jednu cestu, ale pouze si je na určitou dobu pronajmout,“ uvádí v tiskovém prohlášení Tomáš Kudweis, obchodní a marketingový manažer společnosti Mio Technology.

Nový model disponuje pokročilými technologiemi pro plánování cesty, které by vám měli pomoci vybrat vhodnou trasu. Takovou funkcí je např. SmartRoutes využívající informace získané od celé řady ostatních řidičů, na základě kterých je vypočtena trasa pro rychlou a pohodlnou dopravu do cíle. Parkovací asistent pak pomůže najít parkoviště při příjezdu do cíle, a funkce LearnMePro se navíc naučí řidičův styl jízdy, aby mu mohla navrhnout trasu vytvořenou na míru a odpovídající jeho požadavkům.  Mio QuickSpell klávesnice pak zjednodušuje zadávání cílového místa, jelikož nabízí návrhy cílových míst, čímž eliminuje chyby při zadávání a šetří čas před zahájením cesty.

Mio Spirit 380 obsahuje 7 zemí střední Evropy (Česká republika, Slovensko, Německo, Rakousko, Polsko, Maďarsko, Švýcarsko) a doporučená koncová cena činí 2 190 Kč včetně DPH.


Komentáře