K základní desce Asus ROG Rampage IV dostanete ve speciální edici Battlefield 3

Novinky |

Nová základní deska Rampage IV Formula ze série ROG společnosti Asus je určena pro nejnáročnější hráče. Ve speciální verzi k ní navíc dostanete plnou verzi FPS střílečky Battlefield 3 od EA.

K základní desce Asus ROG Rampage IV dostanete ve speciální edici Battlefield 3
První specialitou nové desky je zvuk. Hráči se společně s deskou dočkají audio čipu SupremeFX III, který disponuje osmikanálovým zvukovým výstupem, čistý zvuk zajišťuje 1500uF kondenzátor. Mezi použité technologie patří SupremeFX Shielding, která izoluje analogový zvuk od potenciálních rušivých elementů. Díky pozlacenému 3,5mm jacku se dočkáte minimálního zkreslení. Mezi podporované standardy patří EAX Advanced HD 5.0, Creative ALchemy či THX Studio PRO – stejné standardy se využívají třeba v profesionálních studiích.

Nelze opomenout ani grafickou stránku. Hráč, který si desku pořídí, si může vybrat mezi různými grafickými kartami, deska totiž podporuje konfigurace 4-way Nvidia SLI i AMD CrossFireX. Pro online hraní je k dispozici velice rychlý řadič Intel Gigabit Ethernet a technologie ROG GameFirst, která optimalizuje datový provoz na síti právě ve prospěch online her.

Za zmínku stojí i napájení desky – Extreme Engine DIGI+ II s kovovými kondenzátory. Deska obsahuje i redukci X-Socket – uživatelé tak při přechodu ze starších desek platformy Intel X58 nebudou muset investovat do nového chladícího systému počítače.

Ve speciální edici desky dostanete i populární FPS střílečku Battlefield 3 od společnosti EA, ve které si vyzkoušíte různé druhy bojové techniky v odlišných oblastech světa. Se 60 oceněními je Battlefield 3 králem her letošního roku.

Zmíněnou speciální edici desky Asus ROG (Republic of Gamers) Rampage IV Formula s hrou Battlefield 3 získáte za 8 990,- Kč včetně DPH.Úvodní foto: ASUS

Komentáře