iPhone 5S a 5C se v Česku začnou prodávat 25. října

Novinky |

Když se začaly iPhone 5S a iPhone 5C minulý měsíc prodávat, byly dostupné pouze v jedenácti zemích. Tento týden pak Apple konečně oznámil, na jaké trhy se zařízení dostanou v příštích týdnech – a je mezi nimi i Česká republika.

iPhone 5S a 5C se v Česku začnou prodávat 25. říjnaOd pětadvacátého října se oba telefony objeví ve čtyřiatřiceti většinou evropských zemích a oblastech: v Rakousku, Belgii, Bulharsku, Chorvatsku, Česku, Dánsku, Estonsku, Finsku, Francouzských Antilách, Řecku, Maďarsku, Irsku, Itálii, Litvě, Lichtenštejnsku, Lotyšsku, Lucembursku, Macau, Nizozemí, Norsku, Polsku, Portugalsku, Rumunsku, Rusku, Slovinsku, Jižní Koreji, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku, Thajsku, na Maltě, Novém Zélandu, ostrově Reúnion, Slovensku a Tchaj-wanu.


Následně pak iPhone 5s a 5c budou 1. listopadu vydány v dalších šestnácti zemích jako je Arménie, Albánie, Bahrajn, Kolumbie, Guam, Guatemala, Indie, Makedonie, Malajsie, Mexiko, Moldavsko, Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty, Montenegro nebo Turecko. Do konce roku tak oba telefony budou dostupné na více než šedesáti trzích po celém světě. Apple již dříve oznámil, že jen za první víkend se prodalo devět milionů nových iPhonů.

Zdroj: ZDNetÚvodní foto: Apple

Komentáře