Internet Explorer 11 přináší řadu vylepšení

Novinky |

Microsoft vydal novou verzi svého webového prohlížeče Internet Explorer 11, která přináší řadu novinek a zlepšuje využívání prohlížeče napříč různými zařízeními jako jsou smartphony, tablety a laptopy.

Internet Explorer 11 přináší řadu vylepšeníMicrosoft tento týden na konferenci Build 2014 představil aktualizovanou verzi svého webového prohlížeče, která je nyní schopna detekovat, na jakém zařízení s Windows běží a uživateli nabídne personifikovaný obsah. "Dnešní aktualizace IE11 přináší funkci, díky níž budou vaše záložky a oblíbené položky v tom samém stavu, v jakém jste je opustili, ať už prohlížeč otevřete na jakmékoliv zařízení," uvedl Sam George z Microsoftu.


Aktualizace obsahuje hardwarově akcelerované WebGL a přináší mimo jiné i firemní mód pro Windows 8.1 a Windows 7, díky kterému firmy mohou zajistit zpětnou kompatibilitu pro specifické stránky vyvinuté pro Internet Explorer 8 a nižší. IE11 pro Windows Phone 8.1 nyní umožňuje umisťovat stránky na Start Screen, optimalizovat zobrazování článku skrze Reading Mode nebo přistupovat k oblíbeným webovým stránkám pomocí hlasových pokynů. K dispozici je také nový Incognito mód pro lepší ochranu soukromí.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: © Jacek Chabraszewski - Fotolia.com

Komentáře