Intel ukázal vlastní chytrý náramek

Novinky |

Intel na New York Fashion Week uvedl nový chytrý náramek s označením My Intelligent Communication Accessory, neboli MICA.

Intel ukázal vlastní chytrý náramekMICA nejenže dobře vypadá, ale navíc je v něm přímo integrována technologie 3G, takže není potřeba jej připojovat ke smartphonu. Náramek navrhli Humberto Leon a Carol Limová a má jít o módní doplněk, jenž je potažen hadí kůží a vyplněn drahými kameny. MICA bude dostupný ve dvou stylech - jednom s bílou hadí kůží a druhém s černou kůží, přičemž každá varianta bude opatřena jinými kameny. "Tento náramek je výsledkem našich dosavadních snah o vstup na trh s nositelnou elektronikou a jeho vývoj trval téměř rok," uvedla mluvší Intelu Ellen Healy. 


Safírový dotykový 1,6palcový displej umí díky Intel XMM6321 3G cellular radio zobrazovat SMS zprávy či upozornění z kalendáře. Hmotnost ani cena MICA zatím nebyla zveřejněna a ví se pouze to, že prodej začne během prosince. Intel již v letošním roce představil "chytré" náušnice, které umí měřit puls. Nové náramky jsou vydány pouze půl roku poté, co Intel koupil výrobce fitness pásků na ruku Basis Science.

 

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: intel

Komentáře