ICQ nově také pro Windows Mobile

Novinky | 27.10.09

ICQ přidává platformu Windows Mobile mezi podporované mobilní operační systémy. To znamená, že ICQ je nyní dostupné pro uživatele chytrých telefonů.





ICQ nově také pro Windows Mobile


ICQ nabízí verzi pro Windows Mobile  k použití zdarma (možnost zpoplatnění přenosu dat by si uživatelé měli ověřit u místních operátorů). Tato služba je k dispozici v německém, ruském, českém a anglickém jazyce. Služba prošla beta testováním a nyní je nabízena pro verze Windows Mobile 5, 6, 6.1 a 6.5.

Uvedení ICQ pro Windows Mobile doplní oficiální plnou verzi ICQ pro již existující platformy iPhone a BlackBerry. Pro uživatele ICQ je mobilní verze IM zajímavá také tím, že nabízí plynulé přepínání mezi počítačovou a mobilní verzí ICQ. Plně vybavená verze ICQ pro Windows Mobile umožňuje uživatelům měnit jejich status, spravovat seznam kontaktů a aktualizovat uživatelské rozhraní a další klíčové funkce známé z počítačové verze ICQ.

ICQ pro Windows Mobile lze stáhnout z webových stránek ICQ na adrese: http://www.icq.com/download/wireless/mobile_cz.html a brzy bude k dispozici na portálu Windows Marketplace: http://marketplace.windowsphone.com/Overview.aspx?














Komentáře