Hudební telefon Samsung BEATDJ vstupuje na českou scénu

Novinky | 31.07.09

Nový hudební telefon Samsung BEATDJ nabízí jeho uživatelům mix funkcí pro kvalitní poslech i tvorbu hudby.

Hudební telefon Samsung BEATDJ

 

Na český trh přichází hudební telefon Samsung BEATDJ (M7600) z dílny Samsung Electronics. Telefon z řady BEAT Edition je zaměřen převážně na mladší generaci posluchačů. Těm umožní Samsung BEATDJ jejich oblíbenou hudbu poslouchat i tvořit. Samsung BEATDJ láká zákazníky podle svého výrobce především na kvalitní zvuk, moderní design telefonu a jeho dotykový displej. Součástí telefonu Samsung BEATDJ je uživatelské rozhraní DISC,  audio technologie Bang & Olufsen a také aplikace pro vyhledávání, nákup a doporučování hudby.
Díky BEAT DJ softwaru a uživatelskému rozhraní DISC mohou uživatelé nového telefonu Samsungu mixovat oblíbené hudební skladby a vytvářet tak originální remixy. Samsung BEATDJ umožňuje  také „skrečovat“ a přidávat různé samply, kterých je v telefonu dvacet. Lze přidávat i různé filtry (například ozvěnu), vytvářet smyčku nebo měnit hudební tempo.

Díky uživatelskému rozhraní DISC je možné listovat v hudebních skladbách nebo posouvat právě přehrávanou písničku. Samsung BEATDJ má navíc zabudované stereo reproduktory s Bang & Olufsen ICEpower zesilovačem. Na výběr máte možnost zvolit si i prostorový zvuk SRS 5.1. Hudební výbavu doplňuje FM rádio s RDS, které je možné nahrávat.

Hudební portfolio telefonu doplňuje originální design, u kterého se výrobci nechali inspirovat jukeboxy. Stylový vzhled podporuje  plně dotykový 2,8-palcový AMOLED displej, který spotřebovává ve srovnání s tradičními displeji méně elektrické energie a poskytuje vyšší kontrastní poměr dosahující hodnoty 10000:1. Díky tomu je schopen lépe reprodukovat tmavé odstíny, podání barev je živější a displej je také celkově jasnější, takže jej lze bez problémů používat i venku, a to i na přímém slunci. AMOLED displej je také schopen zobrazit obraz tak, že jej lze prohlížet pod jakýmkoli úhlem při plném zachování barevnosti.

Pohotovnostní displej si můžete zaplnit populárními widgety, které nabízí i odkaz do sociálních sítí. Součástí telefonu Samsung BEATDJ je také GPS navigace. Díky ní můžete do fotografií pořízených z fotoaparátu s rozlišením 3 megapixely vkládat informace o tom, kde byly snímky pořízeny. Telefon disponuje také 50MB interní paměti, rozšiřitelnou pomocí microSD karty až o 16GB.


Komentáře