HTC představí One M9 s lepším fotoaparátem a první smartwatch

Novinky |

Tchajwanská společnost HTC představí v březnu na Světovém mobilním kongresu v Barceloně nový chytrý telefon s lepším fotoaparátem a zvukem spolu se svými vůbec prvními chytrými hodinkami.

HTC představí One M9 s lepším fotoaparátem a první smartwatchTelefon s označením M9 má být poháněn osmijádrovým procesorem Snapdragon 810 a bude mít 20MP fotoaparát na zadní straně, HTC UltraPixel fotoaparát nad displejem, nejnovější uživatelské rozhraní Sense 7, zvuk Dolby 5.1 a vylepšené lokalizační služby. O chystaných chytrých hodinkách se toho kromě toho, že budou propojeny s fitnessovou službou firmy Under Armour, zatím příliš mnoho neví. Hodinky však značí zatím poslední snahu HTC prosadit se i mimo trh se smartphony, který v posledních letech na vyspělých trzích zpomaluje.


HTC v říjnu minulého roku představilo malou kamerku ve tvaru periskopu s názvem Re. Zařízení je opatřeno CMOS senzorem, který umí zachytit 16MP snímky, stejně jako 1080p video při 30fps nebo zpomalené 720p klipy při 120fps. Re využívá ultraširokou čočku se 146stupňovým zorným polem. Světový mobilní kongres se odehraje první březnový týden v Madridu.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: htc

Komentáře