HTC Desire V umí pracovat se dvěma SIM kartami

Novinky |

Společnost HTC představila nový smartphone Desire V, který se vyznačuje především podporou dvojice SIM karet. Poběží na posledním Androidu 4.0 a na trhu se objeví v srpnu.

HTC Desire V umí pracovat se dvěma SIM kartami
Tchajwanský výrobce mobilních telefonů HTC představil nový model Desire V určený pro evropské uživatele. Díky schopnosti obsluhovat dvě SIM karty telefon cílí na uživatele, již často cestují a u běžného telefonu musí SIM karty manuálně měnit.

Smartphone představený v Ukrajině nabídne 4palcový WVGA displej, jednojádrový 1GHz procesor Qualcomm, 512MB operační paměť, 4GB interní paměť, 5MPx fotoaparát a poběží na nejnovější verzi OS Android Ice Cream Sandwich okořeněným o grafickou nadstavbu Sense 4 z produkce HTC. Telefon dále disponuje slotem pro microSD karty a k nákupu obdržíte 25GB cloudové úložiště služby Dropbox.

htc desire v

Na svém zadním krytu telefon hrdě nese označení Beats Audio, jež se nicméně dle zkušeností uživatelů s dříve představenými modely ukazuje být především marketingovým trikem nežli přínosem pro hudební zážitek.

Telefon by měl být v první vlně uveden na ukrajinský trh za cenu v přepočtu zhruba 9 500 Kč.

 

Zdroj: Cnet.co.ukEngadget.comÚvodní foto: © Scanrail - Fotolia.com

Komentáře