HP představilo inovovanou řadu notebooků Pavilion pro domácí uživatele

Novinky | 15.02.11

Společnost HP představila inovované portfolio notebooků pro domácí uživatele.
Galerie


Inovovaná řada notebooků HP Pavilion se podle svých autorů nechala inspirovat světem umění, módy a hudby. HP v ní rozvíjí svou designovou filosofii „MUSE“ (angl. akronym složený ze slov - materials, usability, sensory appeal and experiences). MUSE představuje kombinaci materiálů - například kovu, slitiny a plastu, funkce pro snadnou obsluhu, stylové prvky a intuitivní ovládání při práci s těmito notebooky.

Filosofie MUSE pro rok 2011 přináší do modelové řady Pavilion další nové vychytávky – např. funkci Beats Audio, HP CoolSense, webkameru HP TrueVision HD a SimplePass. Nové notebooky Pavilion si uživatelé mohou přizpůsobit svému vkusu díky výběru ze 17 tapet vytvořených šesti umělci z různých koutů světa. Tyto tapety je možné si stáhnout i z profilu HP na Facebooku.

Notebooky HP Pavilion dv6 a dv7

Notebooky Pavilion dv6 a dv7, které jsou vlajkovými loděmi inovované modelové řady HP Pavilion Notebook PC, podle výrobce nabízejí výkon, zábavu, ale i bezpečnostní funkce, které jsou optimalizovány pro styl života a práce jejich uživatelů. Modely Pavilion dv6 a dv7 přebraly stylové designové prvky z mnoha cenami ověnčené řady ENVY s technologií Beats Audio dostupné na modelech s kovovými díly a USB 3.0. Notebooky se také mohou pochlubit technologií HP CoolSense Technology, webkamerou HP TrueVision HD  a zabudovanými kvadrofonními reproduktory.

O jasný a zároveň plný zvuk se dle vyjádření výrobce starají Beats Audio kvadrofonní reproduktory. Systém Beats Audio, vytvořený zakladateli hudebního uskupení Dr. Dre (Dr. Dre a Jimmy Iovine), reprodukuje digitální hudbu s emočním rozměrem, který podle HP často chybí.  Iovine a Dr. Dre ve spolupráci s HP naladili zvukový profil Beats napříč modelovými řadami prémiových notebooků a stolních počítačů.  Model Pavilion dv6 a dv7 má také nově optimalizované zabudované kvadrofonní reproduktory a dv7 i subwoofer pro větší hloubku a sílu zvuku.

HP CoolSense Technology automaticky upravuje chlazení podle osobních preferencí uživatele. Notebooky mají digitální HD monitor s technologií Bright View, Pavilion dv6 o úhlopříčce 39,6cm (15,6”) a dv7 o úhlopříčce 43,9cm (17,3”). Pavilion dv6 a dv7 jsou nabízeny s procesory Intel Core druhé generace a AMD. Na ochranu osobních údajů a správu hesel jsou notebooky Pavilion dv6 a dv7 vybaveny funkcí HP SimplePass, která zajišťuje bezpečný přístup k online účtům a heslům. Modely série dv mají posílené prvky bezpečnosti a ochrany; všechny notebooky řady HP Pavilion dv mají systém HP ProtectSmart, který automaticky zamyká pevný disk a tak chrání fotografie, hudbu a paměťová média v případě nechtěného upuštění notebooku na zem.

Notebooky HP Pavilion řady g

Díky cenové dostupnosti je podle HP tato řada vhodná pro uživatele, který ocení především výkon, atraktivní vzhled a důležité funkce, a to vše za skvělou cenu. Notebooky s novým designem nabízejí také potřebnou konektivitu pro surfování po internetu a online kontakt s přáteli. Notebooky disponují monitorem s technologií HD BrightView, reproduktory Altec Lansing a SRS Premium Audio.

HP Mini 110

Kompaktní, pouhých 1,14 kg vážící a necelé 3 cm tenký notebook HP Mini 110 je podle HP společníkem na cesty. Volitelná šestičlánková baterie umožňuje i celodenní provoz. HP Mini disponuje klávesnicí jen o 7 % menší, než je klávesnice plné velikosti, 25,7cm (10,1") displejem a také integrovanou bezdrátovou sítí LAN. Obsahuje funkce pro video, digitální zvuk a chat s přáteli pomocí integrované webové kamery. Díky technologii Instant-On je možné poslouchat hudbu, procházet web či chatovat s přáteli v několika sekundách. Nástroje HP QuickSync a HP Cloud Drive umožňují přístup, synchronizaci a sdílení dat mezi HP Mini a jiným počítačem.

HP Mini 210

Lehký a elegantní notebook HP Mini 210 je podle výrobce určen pro lidi s aktivním životním stylem.  HP Mini 210 je dodáván s Windows 7, displejem BrightView Infinity o úhlopříčce 25,6 cm (10,1”) a technologií Dolby Advanced Audio. K dispozici je také zařízení Clickpad s podporou gest, které na cestách umožňuje snadnou navigaci na obrazovce.

Ceny a dostupnost

—    HP Pavilion dv6 budou v prodeji od března, ceny budou stanoveny.
—    HP Pavilion dv7 budou v prodeji od března, ceny budou stanoveny.
—    HP Pavilion g6 a g7 budou v prodeji od března, ceny budou stanoveny.
—    Notebooky HP Mini budou v prodeji od března, ceny budou stanoveny.


Komentáře