HP: nové notebooky pro kancelářské využití s výdrží až 32 hodin

Novinky |

Společnost HP představila své inovované portfolio notebooků pro firemní zákazníky.

HP: nové notebooky pro kancelářské využití s výdrží až 32 hodinGalerie


Společnost HP představila inovované portfolio notebooků pro firemní zákazníky. Všechny nové notebooky jsou vybaveny bezpečnostními nástroji HP ProtectTools, které podle výrobce kromě ochrany přístupu a dat umožňují firmám centrálně řídit informační bezpečnost všech klientských notebooků od HP.

Hmotnost HP EliteBook 8460p začíná na 2,1 kg a dosahuje hodnoty 2,8 kg v případě modelu 8560p; notebooky jsou vybaveny HD displejem s LED podsvícením o úhlopříčce 35,6 cm a 39,6 cm. Modelová řada EliteBook p-series nabízí výkon optimalizovaný pro kancelářské využití i díky čtyřjádrovému procesoru Intel Core i7 a dvoujádrovým procesorům Core i7, i5 a i3 druhé generace, s výběrem z grafiky UMA nebo samostatného grafického čipu AMD Radeon HD 6470M. Notebooky jsou dále vybaveny novými porty USB 3.0, nabíjecím portem USB 2.0 a několika možnostmi bezdrátového připojení. Uživatel má také na výběr mezi několika operačními systémy, případně si může vybrat mezi klasickým pevným diskem a SSD diskem.

Modelová řada HP EliteBook p-series také nabízí tří, šesti a devítičlánkové baterie, z nichž si zákazník může vybrat odlehčenou variantu či naopak baterii s delší životností. V nabídce je také HP Long Life Battery. Uživatelé, kteří potřebují baterii s ještě delší životností, ocení integrovaný konektor pro vysokokapacitní baterie HP Extended Life Notebook Battery nebo HP Ultra-Capacity Notebook Battery, které lze dokoupit z nabídky příslušenství. S novou HP Ultra-Capacity Notebook Battery vydrží HP EliteBook 8460p údajně až 32 hodin.

HP ProBook b-series se nabízí s HD LED displeji o úhlopříčce 33,8 cm (6360b), 35,6 cm (6460b) a 39,6 cm (6560b), vybrat si lze z několika procesorů včetně dvoujádrových procesorů Intel Core i7, i5 a i3 druhé generace a procesoru Intel Celeron.

Modelová řada HP ProBook s-series podle výrobce kombinuje funkce pro podnikové využití s robustní bezpečností, stylem a cenovou dostupností. Notebooky této řady jsou určeny zejména malým firmám. HP ProBook 4330s (úhlopříčka 33,8 cm) a ProBook 4530s (úhlopříčka 39,6 cm) mají stylový a zároveň odolný matný hliníkový povrch v kovově šedé barvě. Modelová řada HP ProBook s-series se nabízí s procesory Intel druhé generace Core i7, i5 a i3, které mají vyšší výkon, či s procesorem Intel Celeron.

Notebooky HP ProBook s-series jsou podle HP optimalizovány pro kancelářské i domácí využití, zejména na multimediální aplikace. Modely HP ProBook s-series jsou vybaveny klávesnicí odolnou proti vylité tekutině, osazenou v celohliníkové desce, touchpadem umožňujícím práci více prsty, integrovanou HD webkamerou s Dual Array mikrofony, které lze dokoupit z nabídky příslušenství, a  technologií SRS Premium Sound. Tato modelová řada také dává uživateli možnost vybrat si mezi grafikou Power Exress Switchable Graphics a Integrated Graphics; sada nástrojů pro vyšší produktivitu obsahuje mimo jiné USB 3.0, standardní čtečku paměťových karet Media Card Reader a čtečku otisků prstů.

Foto: JNT Visual, Fotolia


Komentáře