Google údajně také pracuje na chytrých hodinkách

Novinky |

Rok 2013 by mohl být velmi dobrým rokem pro chytré hodinky. Podle dostupných informací na nich totiž kromě Apple a Samsungu pracuje i Google.

Google údajně také pracuje na chytrých hodinkáchSmartwatch od společnosti Pebble jsou již v prodeji, iWatch od Apple jsou jedním z nejstřeženějších tajemství v technologickém průmyslu a Samsung nedávno oficiálně potvrdil, že na hodinkách již nějakou dobu pracuje. Podle Financial Times na chytrých hodinkách pracuje i Google, konkrétně jeho divize, jež se stará o vývoj Androidu. Nejde tedy o experimentální odnož X Labs.


Podle zdrojů Financial Times mají být hodinky od Googlu jiné, než ty, na nichž pracuje Samsung - má jít o "rozšíření Androidu na zápěstí", ať už to znamená cokoliv. Žádné další detaily zatím nejsou známy. Zanedlouho se však bude konat konference Google I/O, takže je možné, že se již brzy dozvíme nové informace. Nutno podotknout, že to není poprvé, co se informace o hodinkách od Googlu objevily - minulý rok si Google požádal o několik patentů, jež se hodinek týkaly.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: © Juri Samsonov - Fotolia.com

Komentáře