Google Toolbar 7 přináší nové funkce

Novinky |

Google tento týden vydal novou verzi svého toolbaru pro Internet Explorer verze 8 a 9, která přináší funkci Instant search známou z nativního vyhledávače. Pro Firefox je nová verze k dispozici již delší dobu.

Google Toolbar 7 přináší nové funkce
Instant search je relativně nová funkce, kterou Google poprvé představil ve svém vyhledávači před několika měsíci. Jedná se o jakési našeptávání - s tím, jak píšete do vyhledávače klíčové slovo, se zobrazují výsledky, aniž byste museli kliknout na tlačítko Hledat. A přesně to nyní nabízí i Google Toolbar 7. Jakmile v něm Instant search povolíte a začnete psát hledaný výraz, budou se vám postupně automaticky zobrazovat odpovídající výsledky.

Nový toolbar nabídne také mírně pozměněný uhlazenější vzhled spolu se širšími možnostmi modifikace. Nově si můžete například nastavit, aby zobrazoval pouze nástroje, které používáte nejčastěji. V současné době je Google Toolbar dostupný jen v anglickém jazyce (stáhnout si jej můžete na webu google.com/toolbar), další podporované jazyky včetně češtiny by se měly objevit příští týden. Detailnějšího průvodce novými funkcemi vám poskytne následující video.

 

Úvodní foto: © J. Thew - Fotolia.comÚvodní foto: © James Thew - Fotolia.com

Komentáře