Google nabírá uživatele pro novou službu Helpouts

Novinky |

Opravdová pomoc od reálných lidí v reálném čase - to je motto nové služby Google Helpouts, kterou Google již brzy spustí.

Google nabírá uživatele pro novou službu HelpoutsI když služba zatím není dostupná, Google zve lidi se schopnostmi ze všech možných oborů, aby pomohli uvést Helpouts v život. Pokud chcete požádat o místo na Helpouts, stačí zadat jméno a e-mail. V současné době služba nabízí několik kategorií, a to: Hudba a umění, Počítače a elektronika, Vaření, Vzdělávání, Móda, Fitness, Zdraví a poradenství a Domov a zahrada. Žadatelé musejí nejprve co nejlépe popsat službu, kterou hodlají přes Helpouts nabízet. Poté již stačí jen zadat nabídku, jež musí být před zveřejněním zaměstnanci Googlu schválena.


V rámci schvalovacího procesu je s uživatelem, který nabízí službu, provedeno video interview, aby bylo ověřeno, že danou službu opravdu může nabídnout na popisované úrovni. Ti, kteří budou nabízet rady v oblasti medicíny, si musejí nechat ověřit své osobní údaje. Uživatel služby si bude moci sjednat s poskytovatelem termín jejího prvedení. I když některé služby budou poskytované zdarma, obě strany musejí mít účet na Google Wallet. Google si bude z ceny poskytovatele služby účtovat provizi 20 %. I když stále není jasné, kdy budou Google Helpouts spuštěny, nyní to vypadá, že to již nebude dlouho trvat.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: Google

Komentáře