Google na novém hackatronu otestuje bezpečnost Google Glass

Novinky |

Google rozeslal vybraným vývojářům pozvánky pro účast na nové akci s názvem Google Glass hackatron, na níž se mají pokusit objevit chyby v softwaru jeho high-tech brýlí.

Google na novém hackatronu otestuje bezpečnost Google GlassHackatron se odehraje 19. a 20. listopadu v San Francisku a vývojáři se na něm pokusí proniknout do nového Glassware Development kitu. „Rádi bychom vám nabídli první pohled na novou fázi Glass Developer Platform během tohoto exkluzivního dvoudenního hackatronu v San Francisku. Pokud nebydlíte blízko San Franciska, nemějte obavy - akce bude nahrávána a video následně sdíleno," stojí na oficiální pozvánce. Není to poprvé, co Google podobnou akci pro Google Glass pořádá. Před vydáním prototypů v rámci tzv. Explorer edice v dubnu tohoto roku společnost hostovala dvě podobné události v San Francisku a New Yorku.


Není zatím příliš jasné, k čemu konkrétně budou mít vývojáři přístup, je to však zcela jistě poprvé, co si lidé zvenčí budou moci sáhnout na Glassware Development Kit a získat podrobnější informace o projektu Google Glass. Pokud jste o high-tech brýlích Googlu ještě neslyšeli, Glass mají být high-tech brýlemi nové generace, které uživateli umožní pořizovat fotografie, video, vyhledávat informace na webu nebo posílat e-maily. Podle neoficiálních informací by se zařízení mělo dostat na pulty obchodů v příštím roce.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: © Gunnar Assmy - Fotolia.com

Komentáře