Google Glass povede žena z módního průmyslu

Novinky |

Google najal do vývojářského týmu Google Glass specialistku na módu Ivy Rossovou, která se má postarat o to, aby high-tech brýle nejen dobře fungovaly, ale také vypadaly.

Google Glass povede žena z módního průmysluRossová novou pozici oznámila na svém účtu na Google+. Ivy Rossová má značné zkušenosti z módního průmyslu - pracovala u velkých společností jako Coach, Mattel, Gap, Calvin Klein, Swatch a nedávno se zapojila také do projektu Art.com, kde dohlížela na marketing, uživatelskou přívětivost a produktový management. Díky svému působení ve společnosti Bausch & Lomb pak získala cenné zkušenosti a přehled o trhu s brýlemi.


High-tech brýle mají být novým trhákem, avšak zařízení, která se doposud objevila na trhu, spotřebitele příliš neoslnila. Google vyvolal rozruch v roce 2012, když na své vývojářské konferenci představil Glass, avšak od té doby se mluví spíše o obavách týkajících se ochrany soukromí. Google tento týden mimo jiné oznámil, že Google Glass ve verzi Explorer edition si nyní může za 1 500 dolarů koupit kdokoliv. Rossová začíná od pondělí a ve vedení vývojářského týmu Google Glass nahradí Babaka Parvize.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: Google

Komentáře