Google Chrome pro Mac možná již o Vánocích

Novinky | 11.10.09

Eric Schmidt, výkonný ředitel společnosti Google, přišel na tiskové konferenci s poměrně překvapivým prohlášením o co nejrychlejším uvolnění Chrome pro Mac.

Chrome pro Mac ještě tento rok

Internetový prohlížeč Google Chrome ve verzi pro počítače s operačními systémy Mac se pravděpodobně objeví již před Vánoci, což je výrazně dříve, než se dosud očekávalo. Původní plány totiž naznačovaly, že to bude až v průběhu příštího roku. Eric Schmidt tuto převratnou zprávu naznačil na tiskové konferenci v New Yorku, když odpovídal na otázku ohledně doposud nízkého tržního podílu prohlížeče Google Chrome.

"Vidím v této místnosti mnoho Maců. Velký počet sofistikovaných lidí dnes používá počítače Mac, což pro nás znamená, že musíme dostat do nich náš Chrome co nejdříve to půjde. Verzi pro Mac budeme mít během pár měsíců," řekl výkonný ředitel internetové giganta.

Čelní představitel internetového giganta Google poté především vyzdvihoval hlavní přednosti browseru Chrome - jeho jednoduchý design, snadné ovládání a především rychlost. Právě jeho schopnost okamžitého zobrazování stránek by měla být hlavní útočná zbraň firmy Google při dobíjení pozic na počítačích s Mac OS X.


Komentáře