Gigabyte uvádí první základní desku UD7 čipsetu P55

Novinky | 16.02.10

Gigabyte představuje novou vlajkovou loď – základní desku pro platformu čipové sady P55, model GA-P55A-UD7.

Gigabyte uvádí první základní desku UD7 čipsetu P55


Novinka pokračuje v tradici UD7 - GIGABYTE GA-P55A-UD7 nabízí funkce pro pokročilé uživatele a fanoušky her, jako např. 24-fázovou konstrukci napájení, NVIDIA 3-Way SLI/ATI CrossFireX, nebo podporu USB 3.0, 3x USB Power Boost (technologie GIGABYTE) a také SATA 3.0 (6Gbps).

Extrémní porci přenosového pásma, kterou potřebuje 3-cestná technologie SLI, podle výrobce umožňuje na desce integrovaný čip NVIDIA NF200, díky kterému může základní deska nabídnout potřebný výkon zejména hráčům, kteří vyžadují vysoké FPS. Základ pro dodatečný bandwidth pro přenos dat a grafiky poskytuje technologie Gigabyte 333 Onboard Acceleration s integrovaným rozhraním SuperSpeed USB 3.0 a Serial ATA 6Gbps od společnosti NEC a Marvell.Deska P55A-UD7 se může pochlubit  24-fázovým napájením VRM, kterému se podle výrobce přisuzuje vysoká stabilita základních desek UD7 při extrémním přetaktování. Další technologií, která má mít vliv na zvýšenou stabilitu, je GIGABYTE Hybrid SILENT-PIPE 2, což je sloučené tepelné řešení zahrnující chlazení kapalinou, pasivní chladič a externí chladič odvádějící teplo.

Základní deska GA-P55-UD7 je založená na konstrukci Ultra Durable 3, s 2 uncemi (60 g) mědi, pro napájecí a zemnící vrstvu základní desky, což podle Gigabyte údajně snižuje teplotu systému, zlepšuje energetickou úspěšnost a zvyšuje stabilitu při přetaktování. GIGABYTE GA-P55A-UD7 je též vybavená technologií GIGABYTE Smart 6, která poskytuje kombinaci 6 inovačních software utilit pro správu počítačového systému.

Další informace o základní desce GIGABYTE GA-P55A-UD7 najdete na stránkách:

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Spec.aspx?ProductID=3324


Komentáře