GameStar: Kane & Lynch 2: Dog Days

Novinky | 30.04.10

Dnes vám přinášíme osmero poznatků, které jsme získali během testování tohoto skvělého herního titulu.

Kane & Lynch 2: Dog Days

1) Hra pro jednoho hráč je převážně o Lynchovi


Důležitou součástí celé hry je napjatý vztah mezi hlavními postavami. Ve hře pro jednoho hráče je hned od začátku patrné, že Kane je již unaven věčným blázněním Lynche. Je tedy jen logické, že se mu nelíbí, když ho Lynch neustále zatahuje do problémů a kolem uší jim oběma sviští kulky nepřátel.


2) Hra je navržená pro spolupráci

I když se oddáváte single playeru, vnímáte, že souboje jsou kooperativní záležitostí. Kupříkladu v Shanghaiské postranní uličce za jednou z tamních restaurací naše duo napadli nepřátelé. Aby to zvládli, museli Lynch a Kane spolupracovat. Vy, v roli Lynche, dostáváte od vašeho parťáka pokyny o tom, co dál. V jeho hlase je přitom patrná vysoká míra frustrace nad vaším nezodpovědným chováním.


3) Je patrný vliv Gears of War a podobných stříleček

Pomocí levé páčky můžete Lynche natočit doleva nebo doprava a zároveň mířit. Ve hře máte dokonalou iluzi naprosté volnosti, ve skutečnosti však jde o střílečku v ohraničeném prostředí, nepříliš vzdálenou například právě od Gears of War. Pohybujete se z bodu A do bodu B a zabíjíte vše, co se vám připlete do cesty.

 

Zbytek článku si můžete přečíst na sesterském serveru GameStar v tomto článku:

http://gamestar.cz/preview/kane-lynch-2-dog-days-11276


Komentáře