Futuremark vydal betaverzi 3DMark 2016

Novinky |

Společnost Futuremark na Steamu zpřístupnila novou verzi svého známého benchmarku 3DMark, která podporuje i testování headsetů pro virtuální realitu.

Futuremark vydal betaverzi 3DMark 2016
Preview verze VRMarku, jak se jmenuje nová aplikace Futuremarku pro testování headsetů pro virtuální realitu, uživateli umožňuje „volně se pohybovat“ v rámci vymezeného testovacího prostředí. VRMark je možné spustit buďto přímo na headsetech nebo na počítačovém monitoru. V současné době však preview verze softwaru nevygeneruje skóre, pomocí kterého by bylo možné mezi sebou jednotlivé headsety porovnávat. Jinak 3DMark 2016 přináší předělané uživatelské rozhraní, které vychází z toho, jež Futuremark nyní používá u svých aplikací určených pro mobilní prostředí.


Domácí obrazovka 3DMarku nyní ukazuje doporučený benchmark pro dané zařízení a na stránce s benchmarky je možné se rychleji dostat k výsledkům jednotlivých testů. 3DMark beta bohužel nepodporuje chystané benchmarky určené pro DirectX 12 jako Time Spy. Ty budou zveřejněny až ve finální fázi 3DMarku 2016, jež bude vydána co nevidět.

 

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: futuremark


Související články
Komentáře