Fotoaparát Samsung NX a Galaxy Tab 7 nyní ve výhodném balení

Novinky |

Společnost Samsung přináší svým zákazníkům novou nabídku – pokud si koupíte její fotoaparát řady NX, získáte tablet Galaxy Tab za korunu.

Fotoaparát Samsung NX a Galaxy Tab 7 nyní ve výhodném balení




Pokud obě tato zařízení propojíte prostřednictvím Wi-Fi, získáte rozšířené možnosti při fotografování v terénu. Fotoaparáty Samsung NX totiž disponují technologií Wi-Fi, takže lze tablet použít například jako vzdálený hledáček a ovladač třeba při focení skupinových snímků samospouští. Záběry pak můžete na tabletu ihned upravovat a odesílat.

S oběma zařízeními souvisí i soutěž pro facebookové uživatele prostřednictvím aplikace, která se nazývá „Sdílej okamžik“. Aplikace umožňuje vyzkoušet si ve virtuálním prostředí, jak funguje spojení fotoaparátu a tabletu. Autor výherního snímku získá fotoaparát Samsung NX 1000 a tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0. Pro soutěžící, kteří se umístí na dalších místech, jsou v soutěži připraveny fotoaparáty WB150F a WB100.

Fotoaparáty řady NX disponují rozlišením 20,3 megapixelu a spojují v sobě mobilitu kompaktních fotoaparátů a možnosti zrcadlovek (především výměnu objektivů). Samsung pro tuto řadu používá AMOLED displeje se širšími pozorovacími úhly.

Cena "dvojkombinace" začíná na 13 809,- Kč (platí pro Samsung NX 1000 + Galaxy Tab 2 7.0).

Samsung NX

Zdroj: TZ Samsung, Heureka.cz



Úvodní foto: Samsung













Komentáře