Fossil představil čtyři chytrá zařízení

Novinky |

Společnost Fossil spolu s firmou Intel představila novou produktovou řadu s názvem Q, kterou mají tvořit různá zařízení nositelné elektroniky.

Fossil představil čtyři chytrá zařízeníVlajkovou lodí nové produktové řady jsou hodinky Q Founder, které běží na operačním systému Android Wear. Fossil zatím bohužel nezveřejnil příliš mnoho podrobností - ví se pouze to, že smartwatch budou po spárování s mobilním telefonem ukazovat různé užitečné informace. Podle Fossilu budou hodinky dostupné ještě před letošními Vánocemi za 275 dolarů. Ciferník hodinek bude černý, přičemž uživatel si bude moci vybrat mezi černým a stříbrným páskem.


Dalšími zajímavými chytrými zařízeními představenými v rámci řady Q jsou chytré náramky Q Reveler pro muže a Q Dreamer pro ženy. Ty fungují prakticky jako standardní fitnessové náramky, tudíž monitorují aktivitu uživatele a zobrazují mu doporučení. Oba náramky se začnou prodávat 25. října za 125 dolarů. Posledním představeným zařízením jsou pak hodinky Q Grant, které na rozdíl od Q Founder nemají dotykový, nýbrž tradiční analogový displej. Q Grant, který od portálu Mashable dostal velmi dobré hodnocení, sleduje ušlé kroky uživatele a zobrazuje základní doporučení. Prodávat se začne 25. října za 175 - 195 dolarů.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: fossil

Komentáře