Facebook umožní jednoduše pozvat přátele na rande

Novinky |

Facebook tajně uživatelům své sociální sítě zpřístupňuje nové tlačítko "Zeptat se", pomocí něhož se mohou ptát svých přátel, zda jsou svobodní či nikoli.

Facebook umožní jednoduše pozvat přátele na rande
Tlačítko se objeví na profilu daného uživatele vedle informace o jeho vztahu, jestliže tato zůstane nevyplněná. Pokud se vám tedy někdo na sociální síti zalíbí a tato osoba nemá zveřejněny informace o tom, zda je ve vztahu či nikoliv, můžete jí pomocí tlačítka Zeptat se odeslat zprávu a připojit k ní krátký komentář. Při kliknutí na tlačítko se zobrazí malé okno, v němž má uživatel v krátkosti vysvětlit, proč danou informaci požaduje. Nutno podotknout, že tlačítko se zobrazí pouze u uživatelů, které má daný člověk v přátelích.


Vezmeme-li v úvahu narůstající zájem o online seznamky, není překvapením, že Facebook nové tlačítko pro miliardu svých uživatelů zpřístupnil. Někomu se však nemusí líbit, že tlačítko nelze z profilu nijak odstranit. Mluvčí Facebooku uvedl, že Zeptat se se jednotlivým uživatelům v závislosti na jejich lokaci ve vlnách zpřístupňuje již od ledna tohoto roku.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: (c) Julien Eichinger - Fotolia.com

Komentáře