Facebook se vrací ke starým podmínkám užívání služeb

Novinky | 20.02.09

Po třech dnech vzpoury členů Facebooku vůči novým uživatelským podmínkám se management této sociální sítě rozhodl dočasně vrátit k dřívější verzi podmínek užívání.

Facebook se vrací ke starším uživatelským podmínkám


Zakladatel sítě Facebook, Mark Zuckerberg, tento krok zpět komentoval následujícím prohlášením:


Naše další verze uživatelských podmínek bude v podstatě částečnou revizí toho, kam jsme již nyní ve změně podmínek užívání služeb došli. Bude odrážet principy, které jsem včera popsal na blogu Facebooku, týkající se sdílení a kontroly  osobních informací jednotlivých uživatelů. Bude také jasně napsána jazykem, kterému budou všichni rozumět. Potřebujeme na to ale ještě trochu času, dokončení nové varianty podmínek užívání očekáváme během několika následujících týdnů. Do té doby jsme vrátili podmínky zpět do jejich podoby před změnou ze 4. února letošního roku, o což nás většina lidí žádala a zároveň nám to doporučila řada externích expertů.“

 

Tento krok Zuckerberga a jeho týmu není nikterak překvapivý. Společnost, která má již více než 175 miliónů uživatelů plus jednoho miliardáře v osobě Zuckerberga, potřebuje udržet svou komunitu šťastnou, zatímco bude hledat vhodný obchodní model sociální sítě, který by jí zajistil další šťastné trvání.

 


Komentáře

K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.