Facebook Messenger pro Windows oficiálně ke stažení

Novinky |

Facebook zareagoval na únik své aplikace Messenger pro Windows, jež se před pár dny dostala na internet, jednoduše tak, že ji oficiálně zpřístupnil ke stažení.

Facebook Messenger pro Windows oficiálně ke stažení
Facebook sice neuvedl, jakou verzi své aplikace vydal, ale jisté je, že se automaticky sama aktualizuje. Facebook začal svůj Messenger mezi omezenou skupinou lidí testovat minulý měsíc. Aplikace, která běží pouze na Windows 7, nabízí přístup ke třem hlavním funkcím oblíbené sociální sítě: chatu, statusům přátel a notifikacím. Kromě Windows 7 je Facebook Messenger již přístupný pro Android, iOS a BlackBerry OS.

Facebook oznámil, že příští verze Messengeru budou umožňovat chatování s několika přáteli naráz, videohovory a širší možnosti nastavení. Není zatím jasné, zda společnost každou novou verzi své aplikace oficiálně oznámí, nebo prostě jen automaticky aktualizuje verzi stávající. Výhodou aplikace je, že uživatel je přihlášen, i když zavře svůj prohlížeč, takže "facebookoví závisláci" nebudou muset mít stále otevřenou jednu záložku se sociální sítí v prohlížeči. Facebook Messenger lze stahovat zde.Úvodní foto: © arrow - Fotolia.com

Komentáře