Facebook automaticky vylepší vaše mobilní fotografie

Novinky |

Sociální síť Facebook bude od nynějška automaticky vylepšovat všechny fotografie, které na ni budou nahrány skrze její mobilní aplikaci.

Facebook automaticky vylepší vaše mobilní fotografie







Nová funkce automaticky přizpůsobí jas, stíny a kontrast tak, aby fotografie na smartphonu vypadaly lépe než dříve. Na každé fotografii bude dostupná lišta, pomocí které bude možno upravovat sílu efektu. Pokud samozřejmě nebudete chtít - například proto, že fotografie pořizujete s kvalitním fotoaparátem na telefonu typu Samsung Galaxy Note 4 či iPhone 6 - můžete funkci automatického vylepšování manuálně vypnout. Nová funkce je velmi podobná té, kterou společnost Google zpřístupnila u své aplikace Google+ v uplynulém roce.


I když aplikace Facebooku uživatelům již v minulosti umožňovala přidávat různé filtry, nové automatické vylepšování je údajně mnohem lepší a navíc i rychlejší. Automatické vylepšování fotografií je nyní dostupné v aplikaci Facebooku pro operační systém iOS a na Androidu se objeví v následujících týdnech. Jiné platformy včetně desktopu se jí zatím nedočkají.

 

Zdroj: Techspot



Úvodní foto: © Sebastian Gauert - Fotolia.com













Komentáře