ESET začal nabízet antivirovou ochranu pro Mac

Novinky | 05.11.10

ESET uvolnil do prodeje bezpečnostní řešení pro platformu Mac, které je určeno pro domácnosti.
Galerie


ESET uvolnil do prodeje nové bezpečnostní řešení pro platformu Mac. ESET Cybersecurity podle svých autorů poskytuje ochranu před meziplatformovými a nově vznikajícími hrozbami, čímž napomáhá dosáhnout vyšší bezpečnosti při práci s operačním systémem Mac. Skenovací jádro je založeno na technologii ESET ThreatSense, která automaticky odhaluje škodlivé kódy, včetně hrozeb vytvořených pro operační systém Windows.

Vlastnosti ESET Cybersecurity

ESET Cybersecurity se soustředí na detekci hrozeb v reálném čase a využívá pokročilou heuristiku na ochranu uživatelů před neznámými hrozbami. Použitím generických vzorků a proaktivní technologie napomáhá odhalovat neznámé mutace známých typů malwaru.

Funkce ESET Cybersecurity

•    Kontrola přístupu na vložená vyměnitelná média
•    Skenování meziplatformových hrozeb
•    Pokročilé skenovací techniky
•    Skenování vyměnitelných médií

ESET Cybersecurity vyžaduje 32bitové nebo 64bitové Intel procesory a podporuje Mac OS X 10.5.x (Leopard) a Mac OS X 10.6.x (Snow Leopard). Paměťové nároky na systém jsou 96 MB. Česká verze bude k dispozici do konce listopadu 2010. Pokud si zákazník zakoupí ESET Cybersecurity nyní (s anglickým rozhraním), získává po uvolnění české verze automaticky nárok na bezplatný update na lokalizovaný produkt. Zkušební verze ke stažení: http://download.eset.com/eval/mac/ecs/eset_cybersecurity_en.dmg

Cena za 1 licenci na 1 rok: 999 Kč (bez DPH 20 %)


Komentáře